Ми відкриті всім світам, “Путеводна звезда” завжли сяє нам.

14 Лютого 2018

14 січня, ось вже третій рік до всіх національних товариств м. Львова приходить свято Маланки. Дякуючи колишнім першовідкривачам та організаторам Білоруської громади Мерзлової С. Та Болгарського товариства Чанкової С.
Свято, яке вкотре подарувало спільне відчуття дружби, зв’язок культур і традицій. Були представлені цікаві і творчі виступи всіх товариств.
Участь та турботу, щоб все пройшло на високому рівні, начальника управління у справах національностей та релігій облдержадміністрації Лесі Корнат, принесло свої плоди.
А тепер про наш болгарський фольктеатр “Путєводна звезда”. Ансамбль, який єдиний так масово представляв свою культуру. Під запальну і об’єднану промову про співдружність режисера колектива Чанкової С. та завзяте виконання солістки колективу “Подих весни” Анни Кривути пісні “Болгари добри”, “Добре дошел” підняли весь зал і злилися в єдиному танкові дружби. Було виповнено гімн Болгарського товариства на пісню “Моя страна, моя Болгарія” написаний поетесею з колективу Аллою Пилипенко.
На телеканалі “ТРК Львів”, в рубриці “Сусіди” на передачу про національні громади м. Львова наш фольктеатр потрапив в першу трійку кращих товариств, де ми розповідали про тісну співпрацю з болгарською газетою “Роден край” м. Одеси. А також співпрацю товариства і щирої підтримки віце-консула Почесного консульства Республіки Болгарія у Львові п. Михайла Гука та з доброї волі Почесного консула п. Віктора Нотевського, яким ми вдячні за надання можливості розвиватися колективу, відкриття школи — де навчатимуть мови, впровадживатимуть традиції, що мріємо поїхати на Одещину з виступами нашого фольктеатру.
Що мріємо виступати на фольксвятах в Болгарії ( як в минулому році ) адже наш ансамбль “Путєводна звезда”, популяризатор болгарської пісні, танцю, культури — це візитна карточка товариства. І віримо, що наші мрії летять до зірок і збуваються.
В добрий час “Путєводна звезда”!!!

Тирпак Наталія, член
Львівського товариства
болгарської культури
ім. І.Вазова